DIVA Tour i Bartosz Kuśmierski Photography – Fotografia artystyczna i koncertowa


Realizacja każdego koncertu DIVA Tour to przedsięwzięcie organizacyjne, techniczne ale także podsumowanie artystyczne w formie galerii zdjęć.

DIVA Tour gościło podczas swoich wydarzeń wielu wspaniałych akredytowanych fotoreporterów. Jeden z nich – Bartosz Kuśmierski – zyskał miano przyjaciela ekipy produkcyjno-technicznej. Bartoszowi, jako artyście zaufała sama Maryla Rodowicz, która nade wszystko ceni profesjonalizm w pracy.

Bartosz Kuśmierski Photography – Fotografia artystyczna miał więc niebywałą okazję fotografować największą gwiazdę polskiej sceny muzycznej podczas trasy DIVA Tour z perspektywy sceny jak i backstage’u.

„FOTOGRAFUJĄC STARAM SIĘ POKAZAĆ TO, CZEGO BEZE MNIE NIKT BY NIE ZOBACZYŁ. ​Kocham fotografię koncertową, fotoreportaż oraz sesje z udziałem gwiazd – głównie muzycznych. Poprzez swoje prace pokazuję ducha i energię fotografowanej sytuacji lub osoby. Współpracowałem z wieloma Artystami ze świata polskiej muzyki. Fotografuję od kilku lat, bawię się i eksperymentuję. Dzięki determinacji pnę się po szczeblach wyzwań i spełniam marzenia.” – Bartosz o sobie

https://www.bartoszkusmierski.com/omnie

 

Projekt i realizacja WiWi.pl